News

Spider-Man 2 jest znacznie bliżej, niż nam się wydaje

Maria Wawrzyniak, 02.12.2019 23:25 1

Po kilkukrotnym pojawieniu się przecieków dotyczących nowego projektu Insomniac Games możemy być pewni, że Spider-Man 2 nadchodzi i jest już całkiem blisko.

Nie ma chyba wątpliwości co do tego, że gra Spider-Man od studia Insomniac Games okazała się naprawdę sporym sukcesem i wręcz strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o fanów uniwersum. Sony Interactive Entertainment tym bardziej miało powody do zadowolenia, że produkcja została wydana wyłącznie na konsole PlayStation 4. Nic więc dziwnego, że po pewnym czasie od premiery zaczęły pojawiać się przecieki dotyczące ewentualnej kontynuacji. Teraz natomiast sytuację skomentował Imran Khan – były redaktor naczelny serwisu Game Informer, obecnie pracujący w Kinda Funny. W ostatnim podcaście wspomnianego zespołu Khan powiedział, że wie już trochę o Marvel’s Spider-Man 2 (nazwa oczywiście nieoficjalna), ale za dużo nie powie. Dowiedzieliśmy się więc jedynie, że:

Sądzę, że Spider-Man 2 pojawi się znacznie wcześniej, niż nam się wydaje.

Co to oznacza? Cóż. Zdaniem Khana prace nad produkcją znajdują się na bardzo zaawansowanym etapie i najprawdopodobniej tytuł trafi na rynek w okresie świątecznym 2021 roku – będzie to więc rok po premierze PlayStation 5 oraz około 3 i pół roku po debiucie pierwszego Spider-Mana. Bardzo możliwe więc, że zaraz obok Horizon Zero Dawn 2, Sony wykorzysta sytuację i będzie promować swój sprzęt kolejnym mocnym tytułem ekskluzywnym.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze