Half-Life: Alyx potwierdzone przez Valve, oficjalna prezentacja już w czwartek

LM
2019/11/19 10:34
4
0

Nowy Half-Life faktycznie w produkcji, nawet jeśli nie jest tym, na którego czekamy.

Half-Life: Alyx potwierdzone przez Valve, oficjalna prezentacja już w czwartek

Wczoraj informowaliśmy o plotkach dotyczących nowej gry studia Valve, którą miała być nowa odsłona cyklu Half-Life. Niestety tym razem nie będzie to oczekiwany przez fanów Half-Life 3 – plotki wskazywały na opracowaną z myślą o technologii VR grę Half-Life: Alyx. Co ciekawe, na ich potwierdzenie nie musieliśmy długo czekać – na Twitterze firmy Valve ujawniono, że Half-Life: Alyx faktycznie jest w produkcji, będzie to flagowy tytuł studia dla SteamVR, a jego oficjalna prezentacja odbędzie się już w najbliższy czwartek 21 listopada około godziny 19:00 czasu polskiego.

Twórcy nie skorzystali z okazji, by wyjawić, jak wiele z marki Half-Life ostatecznie pojawi się w przywołanym tu Alyx, więc pozostaje czekać na nadchodzącą prezentację. Według plotek rzeczona produkcja nie będzie typową VR-ową strzelaniną, a zamiast tego ma stawiać na eksplorację. Jak będzie? Przekonamy się już za kilka dni.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
4
Gregario
Gramowicz
20/11/2019 02:44

To czekamy do czwartku :)

de_jesus
Gramowicz
19/11/2019 18:21

A czy gracze, którzy jarają się marką Half Life, to nie są już w większości stare dziady? Niedługo zaczną wymierać.

wolff01
Gramowicz
19/11/2019 14:09

Pewnie to eksperyment. Half-Life 3 jest najbardziej wyczekiwana grą w historii, przebija chyba nawet kolejne części GTA. Wypuszczenie czegolwiek w tym momencie i tak spotka siez g*wnoburzą jakkolwiek zarąbista by to gra nie była, bo narosło wokół niej juz tyle oczekiwań że już sami gracze nie wiedzą czego chcą.

Zrobią VR - wyjdzie, będą mogli pomysleć co z 3. Nie wyjdzie - powiedzą że eksperyment i nie należy go traktować poważnie, a trójeczka zostanie odłożona do nie wiadomo kiedy...
Trwa Wczytywanie