News

Divinity: Original Sin 2 z kolejnym darmowym DLC — Order & Magic

LM, 09.11.2019 15:36 1

Nowy towarzysz, zmiany w systemie targowania się, nowi kupcy oraz specjalny system losowych potyczek.

Deweloperzy z belgijskiego Larian Studios zdecydowali się na kolejną paczkę darmowej zawartości dla wszystkich fanów swojego najnowszego RPG-a - Divinity: Original Sin 2. Tzw. Gift Bag 3 zatytułowano Order & Magic i podobnie jak w przypadku poprzednich opcjonalnych DLC, każdą z dostępnych w nim nowinek gracze mogą samodzielnie uruchomić dla aktualnie rozgrywanej sesji. Oczywiście z chwilą, gdy zdecydujemy się sięgnąć po nowinki, to te natychmiast zostaną nadpisane dla aktualnego zapisu rozgrywki na wszystkich platformach korzystających z funkcji cross-save.

Co nowego otrzymają gracze? Specjalny bonus dla wszystkich zaklęć przyzywających, który uzależniony jest od żywiołu przypisanego do wezwanego. Obok tego czarny kot, którego możemy uratować podczas rozgrywki, od tej pory może zostać zamieniony w nowego towarzysza. Twórcy zdecydowali się też na kolekcję specjalnych plecaków, które będą automatycznie segregować swoją zawartość. Przy okazji prowadzono także zmiany dla systemu targowania się z kupcami, w czym pomoże teraz reputacja całej drużyny, a nie poszczególnych bohaterów. W większych miastach pojawili się też kupcy, oferujący egzotyczne przedmioty a nowe losowe premie dla dwóch przypadkowych oponentów zmienią przebieg każdej walki. Obok tego pojawiło się kilka poprawek dla wcześniej wyłapanych błędów, ale wszystko, co powinniście wiedzieć o nowej paczce, znajdziecie pod tym adresem.

Darmowe DLC Gift Bag 3: Order & Magic trafiło już do Divinity: Original Sin 2 na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze