News

Lovecraft na randce z cyberpunkiem, czyli pierwszy gameplay trailer z Transient

pepsi, 31.10.2019 22:33 1

Zapowiedziany w maju tego roku thriller Transient został zaprezentowany w pierwszym gameplay trailerze. Bardziej niż rozgrywkę materiał prezentuje jednak klimat panujący w grze.

W odległej, postapokaliptycznej przyszłości, pozostałości ludzkiej populacji żyją w obudowanej cytadeli zwanej Domed City Providence. Powstała ona, by zabezpieczyć się od surowego, zewnętrznego środowiska. W tym ostatnim azylu ludzkości, Randolph Carter, członek znanej grupy hakerów do wynajęcia ODIN, przypadkowo natyka się na przerażającą prawdę; prawdę, która może rozedrzeć na strzępy jego własną świadomość i zmusić go do zakwestionowania własnej egzystencji.

W tej oto, niezbyt przyjemnej rzeczywistości, przyjdzie nam się odnaleźć w Transient, nowym thrillerze ekipy Stormling Studios. Gra zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4, gdzie zadebiutuje w przyszłym roku. Na razie możemy nacieszyć oko jedynie gameplay trailerem, w którym rozgrywki jest co prawda jak na lekarstwo, ale przynajmniej mamy okazję się przekonać, co autorzy mają na myśli mówiąc o skrzyżowaniu w tym projekcie twórczości H.P. Lovecrafta z cyberpunkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=iJ4sDMhyy20

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze