News

Wystartowały zapisy do zamkniętej bety karcianki Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game na PC

LM, 23.10.2019 11:55 0

Wnioski przyjmowane są do 13 listopada, a testy wystartują dzień później i potrwają kilka dni.

Jeśli uważnie śledziliście doniesienia towarzyszące obchodom 10-lecia gry League of Legends na rynku, to zapewne nie umknęła Wam zapowiedź gry karcianej w świecie Runeterry – Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game. Tytuł niedawno zamknął pierwszą rundę testów, ale już w listopadzie twórcy zamierzają ponownie oddać wczesną wersję gry w ręce fanów. Wystartowały zapisy do zamkniętej bety Legends of Runeterra – każdy, kto zarejestruje się pod tym linkiem przed 13 listopada, ma szansę na udział w kolejnej turze testów, która odbędzie się w dniach 14-19 listopada.

Legends of Runeterra ma pojawić się w 2020 roku na PC i urządzeniach mobilnych w modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Całość koncentruje się na taktycznych zmaganiach z wykorzystaniem kart, z udziałem bohaterów doskonale znanych z League of Legends i wielu postaci, które niejako rozwijają wykreowane na potrzeby LoL-a uniwersum.

Mieliście okazję zagrać w pierwszą betę Legends of Runeterra? Na rynku jest jeszcze miejsce dla kolejnej karcianki? Dajcie znać, co o tym sądzicie, a o naszych wrażeniach przeczytacie już niebawem.

https://www.youtube.com/watch?v=9flYbYY5mSA

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze