News

The Elder Scrolls Online – zobacz premierowy zwiastun DLC Dragonhold

LM, 21.10.2019 20:40 4

Wyrusz do Południowego Elsweyr, by wskrzesić organizację Dargonguard i pokonać smoki na dobre.

Na oficjalnym kanale Bethesdy w serwisie YouTube opublikowano premierowy zwiastun najnowszego pakietu dodatkowej zawartości do The Elder Scrolls Online. DLC zatytułowane Dragonhold kontynuuje wątki związane z Rokiem Smoka w grze. Tym razem udamy się do Południowego Elsweyr, by wskrzesić organizację Dragonguard i pomóc Sai Sahanowi na dobre zażegnać niebezpieczeństwo ze strony smoków. Na zainteresowanych czekają nowe lokacje, wątki fabularne, specjalne misje oraz nagrody.

Podobnie jak w przypadku poprzednich dodatków, DLC Dragonhold jest dostępne bezpłatnie dla aktywnych abonentów ESO Plus, a pozostali chętni mogą nabyć je w sklepie gry. Pakiet zadebiutował dzisiaj na PC na systemach Windows i Mac, a już 5 listopada pojawi się także na PlayStation 4 i Xboksie One. Co ważne, premiera DLC Dragonhold nadeszła wraz z najnowszą, opatrzoną numerem 24 aktualizacją, która ma za zadanie znacząco poprawić wydajność tytułu oraz usprawnić poszczególne jego aspekty. Więcej o łatce 24 i samym pakiecie przeczytacie pod tym adresem.

The Elder Scrolls Online dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Przy okazji przypominamy o specjalnej akcji w ESO, w której ramach twórcy przekażą nawet 200 tysięcy dolarów na cele dobroczynne, jeśli bywalcy serwerów zabiją milion smoków.

https://www.youtube.com/watch?v=vibHkVFjtvY

Kup The Elder Scrolls Online w sklepie Sferis.pl.

najnowsze