News

Age of Wonders: Planetfall – zapowiedź i data premiery dodatku Revelations

LM, 20.10.2019 19:42 1

Staw czoła cywilizacji Heritor, która wykorzystuje specjalną technologię, by wysysać życie ze swoich wrogów.

Podczas tegorocznego konwentu PDXCON 2019 firma Paradox Interactive zapowiedziała także pierwszy dodatek do udanej strategii studia Triumph – Age of Wonders: Planetfall. Rozszerzenie zatytułowane Revelations zaoferuje nowe misje dla kampanii fabularnej, dodatkowy scenariusz oraz kolejne mechaniki rozgrywki. Zainteresowani nie będą musieli długo na nie czekać, zgodnie z zapowiedzią wydawcy Revelations ukaże się dokładnie 19 listopada na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4 i Xbox One. Co ważne, wraz z dodatkiem na serwerach pojawi się także darmowa aktualizacja, ale o tym za chwilę.

Age of Wonders: Planetfall – Revelations koncentruje się na cywilizacji znanej jako Heritor. Jej przedstawiciele potrafią gromadzić energię, wysysając siły witalne wrogich oddziałów, a następnie korzystają z niej do aktywacji specjalnych umiejętności. Twórcy przygotowali dwie kampanie, które ich zdaniem powinny przykuć nas do ekranu na 1410 godzin. Obok tego mamy też specjalny scenariusz Cmentarne uniwersum, w którym stawimy czoła cywilizacji Heritor oraz sekretne i zarazem niebezpieczne miejsca anomalii, które możemy zwiedzić dla dodatkowych korzyści, aczkolwiek ich zdobycie wcale nie będzie należało do najłatwiejszych. Więcej o rozszerzeniu dowiecie się pod tym adresem.

Age of Wonders: Planetfall zadebiutowało w sierpniu na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jak wcześniej wspomniałem, pierwszy dodatek zadebiutuje jeszcze w listopadzie, a kolejnych dwóch powinniśmy spodziewać się wiosną, a następnie jesienią 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=cJukwU_o8qo

Kup Age of Wonders: Planetfall w sklepie Sferis.pl.

najnowsze