News

Crusader Kings III zapowiedziane

LM, 19.10.2019 13:54 2

Nowe grand strategy Paradox Development ukaże się na PC w 2020 roku.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi przypuszczeniami nową strategią od wewnętrznego studia firmy Paradox Interactive okazała się trzecia odsłona dobrze przyjętej serii Crusader Kings. Podczas trwającego właśnie w Berlinie konwentu PDXCON wydawca opublikował pierwszy zwiastun projektu i podał kilka istotnych szczegółów. Cruseder Kings III ukaże się w 2020 roku na PC za pośrednictwem Steam, ale znajdziemy je także w ofercie Xbox Game Pass na platformie Valve. Rzućcie okiem na załączony poniżej materiał wideo.

Jak na kontynuację serii przystało, Crusader Kings III nie odcina się od dorobku poprzednich odsłon, a jedynie przenosi nasze zmagania na zupełnie inny poziom. Głównym celem zabawy będzie rozwijanie własnego królestwa, ale do naszej dyspozycji zostanie oddanych wielu unikalnych bohaterów, o których przymiotach zadecydujemy dzięki dedykowanym drzewkom rozwoju. Losy naszego królestwa i ważnych dla jego istnienia postaci będą uwarunkowane sytuacją polityczną czy religijną, a w kreowaniu bohaterów ograniczać nas będzie jedynie wyobraźnia. Musimy mieć jednak na uwadze fakt, że gra korzysta z systemu genetyki i wybrane aspekty protagonistów mogą zostać przekazane ich potomkom. Całość okraszono nową oprawą wizualną, co możecie zaobserwować na załączonych poniżej screenach. Cóż, pozostaje czekać na kolejne konkrety i oficjalną premierę tytułu.

gallery:13267


Jeśli należycie do fanów cyklu, to zapewne ucieszy Was fakt, że podczas zabawy w Crusader Kings II możecie odblokować cyfrową zawartość do Crusader Kings III. Obok tego rejestracja na oficjalnej stronie marki zapewni Wam bezpłatny dostęp do DLC Olds Gods do Crusader Kings II. Tymczasem jeśli zaprosicie do rejestracji przyjaciół, to dodatkowo zgarniecie pakiet składający się z tapety, ikony na forum oraz ścieżki dźwiękowej z DLC Pagan Fury. W tym miejscu warto też wspomnieć, że Crusader Kings II jest obecnie dostępne za darmo na Steam.

https://www.youtube.com/watch?v=YlOXhOxEum0

Kup dodatki do Crusader Kings II w sklepie Sferis.pl.

najnowsze