News

Wkrótce wystartuje zamknięta alfa nowej gry Ninja Theory – Bleeding Edge

LM, 18.10.2019 15:35 1

Udział w testach możliwy jest wyłącznie dla użytkowników systemów Windows 10 i konsol Xbox One.

Studio Ninja Theory podzieliło się z nami szczegółami zaplanowanych na kolejny tydzień zamkniętych testów alfa swojej najnowszej produkcji – dedykowanej sieciowym potyczkom gry akcji zatytułowanej Bleeding Edge. Zgodnie z zapowiedziami twórców techniczna alfa wystartuje dokładnie w czwartek 24 października i wezmą w niej udział jedynie osoby, które zgłosiły chęć udziału pod tym adresem.

Co więcej, przy okazji ogłoszono, że uczestnicy alfy na PC pograją wspólnie z użytkownikami konsol Xbox One dzięki funkcjom cross-play i cross-save. Twórcy postarali się też o wsparcie dla kontrolerów na PC i zapowiedzieli, że Bleeding Edge jest kolejnym tytułem spod szyldu Xbox Play Anywhere. To ostatnie oznacza, że najprawdopodobniej gra będzie dystrybuowana wyłącznie w sklepie Microsoftu dla systemu Windows 10, a zakup gry na dowolnej z platform uprawnia do zabawy na obu z nich. Wszystko to potwierdza też fakt, iż techniczną alfę pecetowcy pobiorą z aplikacji Insider Hub dedykowanej wyłącznie systemom Windows 10.

Bleeding Edge to pierwszy projekt twórców niezwykle udanej gry Hellblade: Senua's Sacrifice pod banderą Xbox Game Studios. Trzecioosobowa gra akcji stawia na sieciowe potyczki w zwarciu z wykorzystaniem unikalnych bohaterów oferujących rozmaite zdolności. Tytuł zapowiedziano podczas tegorocznego E3 w Los Angeles i chociaż nie mamy jeszcze konkretnej daty premiery, to finalny build trafi na rynek w 2020 roku. 

Bleeding Edge zmierza na PC i Xboksa One.

https://www.youtube.com/watch?v=n5FUSKM5itE

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze