News

Fortnite: Rozdział 2 prawdopodobnie zaoferuje zupełnie nową mapę

Maria Wawrzyniak, 13.10.2019 16:00 1

Wygląda na to, że włoska wersja App Store przez przypadek zdradziła kilka ważnych informacji na temat Fortnite.

Na ten moment miłośnicy popularnego battle royale od Epic Games bawią się w ramach dziesiątego sezonu, który wystartował w pierwszy dzień sierpnia tego roku. Trochę czasu już więc minęło i zapowiada się na to, że twórcy przygotowują coś nowego – a przynajmniej tak głosiłyby najnowsze przecieki. W sieci pojawiły się bowiem informacje dotyczące najbliższej przyszłości gry. Twórcy mają pracować nad czymś znacznie większym, niż zwykłym sezonem – źródłem tych informacji jest włoska wersja sklepu App Store, gdzie przypadkowo pojawiła się grafika z nieznanym jak dotąd logo Fortnite: Capitolo 2.

https://twitter.com/FNBRLeaks/status/1182656230084562946?s=20

Grafika sugeruje, że mamy do czynienia z dość poważną metamorfozą, skoro Epic Games zdecydowało się zmienić nazwę nowego etapu w rozwoju gry na Rozdział 2, a nie po prostu kolejny – czyli w tym przypadku jedenasty – sezon. Ponadto obrazek sugeruje, że gracze mogą spodziewać się zupełnie nowej mapy – widzimy między innymi obszary wodne, po których prawdopodobnie będziemy się przemieszczać na łodziach motorowych. Co o tym sądzicie?

Fortnite zadebiutowało 26 września 2017 na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W kolejnym roku gra pojawiła się na urządzeniach z systemami iOS oraz Android, a także na Nintendo Switch. Fortnite jest dostępne w wersji free-to-play z mikropłatnościami.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze