Tesla, Lovecraft, Curie i Shelley połączą siły w strzelaninie top-down Tesla Force: United Scientists Army

LM
2019/10/12 16:20
0
0

Tytuł ukaże się w lutym 2020 na PC za pośrednictwem Steam i zaoferuje m.in. kanapową kooperację.

Zlokalizowane w Finlandii studio 10tons pokazało światu swój najnowszy projekt, którym okazuje się dynamiczna strzelanina top-down w bardzo nietypowych, quasi-naukowych klimatach – Tesla Force: United Scientists Army. Gdy Ziemia stała się celem inwazji sił nie z tego świata na jej drodze stanęła zaiste zacna kompania, która z pomocą wymyślnych technologii i specjalnych umiejętności zamierza dać odpór najeźdźcom. Podczas zabawy w Tesla Force: United Scientists Army wcielimy się w jedną z czterech grywalnych postaci – Nikolę Teslę, Howarda Phillipsa Lovecrafta, Marię Skłodowską-Curie oraz Mary Shelley.

Tesla, Lovecraft, Curie i Shelley połączą siły w strzelaninie top-down Tesla Force: United Scientists Army

GramTV przedstawia:

Twórcy obiecują proceduralnie generowane poziomy, niezłe zaadaptowanie mechanik rogue-lite na grunt strzelanki top-down i masę opcji dla personalizacji bohaterów pod swój styl gry. Z informacji na Steam wynika także, że Tesla Force pozwoli także na zabawę w kanapowej kooperacji na wspólnym lub podzielonym ekranie. Oczywiście do tego przydałaby się opcja wspólnej zabawy w sieci, ale całość i tak prezentuje się interesująco. Tesla Force: United Scientists Army zmierza na komputery osobiste i konsole ósmej generacji. Na PC za pośrednictwem Steam trafi 21 lutego.

Co ciekawe, to nie jest pierwsze dzieło 10tons z Teslą w roli głównej. W minionym roku studio wypuściło też udane Tesla vs Lovecraft. To ja, będzie grane na domówkach?


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!