News

Lovecraftowski horror psychologiczny Moons of Madness z datą premiery na PC i konsolach

LM, 10.10.2019 15:10 0

Miłośnicy pecetowego grania postawią pierwsze kroki na Marsie jeszcze w tym miesiącu. Konsolowcy będą musieli poczekać trochę dłużej.

Na oficjalnym kanale firmy Funcom pojawił się najnowszy zwiastun horroru psychologicznego produkowanego przez norweskie studio Rock Pocket Games – Moons of Madness. Tym razem otrzymaliśmy serię wyrwanych z kontekstu scen, które prowadzą nas do oficjalnej daty premiery tytułu na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Okazuje się, że Moons of Madness ukaże się na PC już 22 października, by trafić na konsole dopiero 21 stycznia 2020 roku. Na materiale zabrakło wzmianki o kanałach pecetowej dystrybucji, ale oficjalna strona internetowa gry odsyła nas na platformę Steam.

Moons of Madness to pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru psychologicznego bazująca na dwóch odmiennych fundamentach – prozie H.P. Lovecrafta oraz wynikach misji naukowych NASA i SpaceX. Twórcy zamierzają uczynić nasze doświadczenia możliwie jak najbardziej realistycznymi, byśmy ze zgrozą obserwowali i odczuwali szaleństwo, w które popada protagonista po kontakcie z Przedwiecznymi Lovecrafta. Akcja gry koncentruje się na ekspedycji na placówkę naukową na Marsie, która – jak łatwo się domyślić – z pewnością nie przebiegnie zgodnie z pierwotnymi założeniami.

https://www.youtube.com/watch?v=le9at4cwMx4

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze