News

- Bloodborne 2? To nie zależy ode mnie - mówi Hidetaka Miyazaki

pepsi, 10.10.2019 17:33 0

From Software zaskarbiło sobie serca fanów m.in. Bloodborne’em. Na razie nie ma jednak widoków na kontynuację gry z 2015 roku.

- Bloodborne 2… Niestety, to nie zależy ode mnie – tak na pytania o kontynuację hitu From Software z 2015 roku na łamach brazylijskiego GameSpotu odpowiada dyrektor kreatywny studia, Hidetaka Miyazaki. Pierwsza część była wyjątkowo udana. Zebrała wyśmienite recenzje, czego efektem jest średnia ocen 92/100 w serwisie Metacritic. Nic więc dziwnego, że gracze tęskno wypatrują kontynuacji. Na razie nie ma jej jednak na horyzoncie. Być może doczekamy się jej już na PlayStation 5.

Tymczasem Miyazaki rozwodzi się nad rzeczami, które w pierwszym Bloodbornie można było wykonać jeszcze lepiej. – Staram się nie zastanawiać, które elementy bym poprawił po tym, jak gra trafia już do sklepów. Lepiej wykonałbym jednak Chalice Dungeons i Blood Gems. Wolałbym, żeby miały więcej szczegółów, by zostały wykonane z większą starannością. Można było tam coś jeszcze dodać – stwierdza.

Obecnie From Softoware pracuje wespół z George’em R.R. Martinem nad grą Elden Ring na PC, PS4 i XOne. Tytuł ten nie ma jeszcze ustalonego terminu wydania.

Gry na PS4 w sklepie sferis.pl

najnowsze