News

Zapowiedziano Surviving the Aftermath - Surviving Mars doczekało się sequela

Maria Wawrzyniak, 07.10.2019 18:50 0

Paradox Interactive zapowiedziało właśnie swoją nową produkcję – poznajcie Surviving the Aftermath.

Surviving Mars oficjalnie doczeka się sequela – Paradox Interactive zapowiedziało dziś nową produkcję Surviving the Aftermath, która jest pełnoprawną kontynuacją bardzo ciepło przyjętej strategii ekonomicznej. W sieci pojawił się z tej okazji krótki teaser, możecie go oczywiście obejrzeć poniżej. Wstępna premiera została zaplanowana na drugą połowę 2020 roku (bliżej końca, niż dalej, dokładnej daty jeszcze nie znamy) – produkcja zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych, gdzie będzie (przynajmniej początkowo) dostępna wyłącznie w Epic Games Store. W ciągu najbliższych kilku miesięcy pojawi się wersja beta tytułu, również na platformie Epic w programie wczesnego dostępu oraz w ofercie Xbox Game Preview.

https://youtu.be/5PXxTKQt8Vg

Wraz z oszałamiającym tegorocznym rozwojem Surviving Mars wiedzieliśmy już, że stworzyliśmy coś wyjątkowego i chcieliśmy znaleźć nowy sposób na zastosowanie survivalowej rozgrywki w praktyce. Surviving the Aftermath jest dla nas okazją do eksperymentowania z tymi mechanikami na nowo, z bardzo interesującej perspektywy. Mamy nadzieję, że nasi gracze to pokochają. (informacja prasowa, Nikhat Ali, główny producent Surviving Mars i Surviving the Aftermath)

Więcej konkretów możemy spodziewać się podczas imprezy PDXCON 2019, która odbędzie się 19 października o godzinie 22:00 polskiego czasu – możecie obejrzeć ją na Twitchu pod tym adresem.

najnowsze