News

Return to Castle Wolfenstein – nowe modele broni i efekty pogodowe w finalnej wersji moda RealRTCW

LM, 07.10.2019 09:10 2

Tytuł zadebiutował w 2001 roku na PC, PlayStation 2 i Xbox.

Dobra wiadomość dla fanów B.J. Blazkowicza i jego kampanii przeciwko nazistom – modder znany jako WolfETPlayer opublikował w sieci najnowszą i zarazem finalną wersję modyfikacji RealRTCW do strzelanki Return to Castle Wolfenstein z 2001 roku. Wraz z wersją 3.0 otrzymaliśmy sporo nowinek – usprawnioną mechanikę odrzutu broni, nowy poziom trudności, dodatkowe poziomy i dodatki, a także dwa pakiety wysokiej jakości tekstur. To jednak nie wszystko – modder dodał także najbardziej oczekiwane przez społeczność zróżnicowane warunki atmosferyczne oraz nowe modele broni, które w większości „pożyczył” z wydanej w 2017 roku strzelaniny Day of Infamy studia New World Interactive.

Jak wcześniej wspomniałem, opublikowana w sieci wersja będzie ostatnim wariantem moda RealRTCW. Twórca napisał wprost, że bawił się świetnie, ale niewiele w grze da się już zmienić, a wszystko, co można było usprawnić, doczekało się poprawek. Cóż, uznanie dla autora za ogrom pracy włożony w przygotowanie i rozwój moda, a wszystkich zainteresowanych powrotem do zamku Wolfenstein odsyłamy pod ten adres.

Return to Castle Wolfenstein ukazało się na PC, Xboksie oraz PlayStation 2 w 2001 roku, jako kontynuacja gry Wolfenstein 3D.

https://www.youtube.com/watch?v=ONz_hQVwsSo

Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze