Fallout Legacy Collection trafi na rynek, ale nie nasz

LM
2019/10/07 10:35
1
0

Kompletne pudełkowe wydanie singlowych odsłon serii Fallout ukaże się na PC jeszcze w październiku.

W minionym tygodniu informowaliśmy Was o nowej pozycji ulokowanej w sieci sklepów Amazon – Fallout Legacy Collection. Zbiorcze pudełkowe wydanie wszystkich singlowych odsłon serii Fallout zostało potwierdzone przez Bethesdę, ale okazało się jednocześnie, że jego sprzedaż będzie ograniczona regionalnie. Mówiąc konkretniej – kolekcja będzie w sprzedaży jedynie na terytorium dwóch państw: Niemiec i Wielkiej Brytanii. Opublikowana na Twitterze grafika sugeruje, że mowa tu także o fizycznym wydaniu na PC, ale wszystko wskazuje na to, że kolekcja nie pojawi się poza wspomnianymi krajami nawet w ofercie cyfrowej dystrybucji. Tym samym, jeśli jesteście mieszkańcami Niemiec lub Wielkiej Brytanii, to już 25 października możecie ruszyć do sklepów.

Seria Fallout zadebiutowała w 1997 roku na PC jako izometryczne RPG w postapokaliptycznym świecie. Cykl doczekał się kolejnych odsłon, a po przejęciu marki przez Bethesdę był już realizowany w trójwymiarowym środowisku gdzie całość obserwujemy zza pleców lub z oczu protagonisty.

Fallout Legacy Collection trafi na rynek, ale nie nasz


GramTV przedstawia:

Kup gry z serii Fallout w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
07/10/2019 13:15

Bethesda zostawiła - na chwilę - Fallouta 76 w spokoju? Wow. Chyba zagrożenie procesami i oburzenie internetowej społeczności to już za wiele, nawet jak dla takiego giganta i postanowili trochę spasować z wciskaniem nam chłamu. Zamiast tego zamierzają kolejny raz skasować pieniądze za to samo, tyle że tym razem będą to gry, które w miarę im wyszły, plus dwa arcydzieła, których nawet sami nie stworzyli. Brawo, Bethesda! Jesteście w formie, jak zwykle.