Marvel’s Avengers: kolejna grywalna postać i długość kampanii fabularnej

Wincenty Wawrzyniak
2019/10/06 19:13
0
0

Nowojorska impreza to w końcu idealna okazja, aby podzielić się nowinkami na temat Marvel’s Avengers.

W ten weekend (który wprawdzie dobiega powoli końca) w Nowym Jorku odbywa się kolejna edycja słynnego Comic Conu – w dużym skrócie, mnóstwo fanów komiksów, filmów i gier (oraz innych tworów kulturowych) spotyka się, aby wspólnie dzielić się swoimi pasjami. Jest to równocześnie świetna okazja dla twórców – znaczna ich większość dzieli się podczas imprezy nowymi szczegółami na temat swoich produkcji. Do tej grupy należy między innymi studio Crystal Dynamics, a produkcją, o której dowiedzieliśmy się nieco więcej, była oczywiście gra Marvel’s Avengers. Tytuł zadebiutuje 15 maja przyszłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Podczas Comic Conu dowiedzieliśmy się natomiast, że do znanych grywalnych superbohaterów dołączy Kamala Khan, szerzej znana pod pseudonimem Ms. Marvel. Twórcy opublikowali również dwa nowe zwiastuny – jeden, będący profilem bohaterki, zaprezentował fragment rozgrywki z jej udziałem, a drugi zawierał również przerywniki filmowe, także z Ms. Marvel. Wszystko możecie obejrzeć poniżej.

W Marvel’s Avengers Kamala Khan jest przede wszystkim wierną fanką Avengers. Była obecna podczas tragicznej uroczystości otwarcia nowej siedziby grupy superbohaterów w San Francisco, kiedy swoje życie dla dobra sprawy poświęcił Kapitan Ameryka. Wówczas, na skutek całej katastrofy, Khan została wystawiona na działanie chmury terrigenowej i w ten sposób obudziła w sobie uśpione moce – dzięki nim bohaterka może dowolnie zwiększać oraz rozciągać swoje ciało, które dodatkowo zostało obdarzone nadludzką siłą. Ze zwiastuna dowiadujemy się, że Kamala nawiązuje kontakt z Bruce’em Bannerem i stara się przekonać do ponownego wskrzeszenia Avengers, udowadniając jednocześnie, że za katastrofą w San Francisco stała organizacja Advanced Idea Mechanics (AIM), która jest głównym źródłem problemów superbohaterów.

Poza tym dowiedzieliśmy się również paru szczegółów na temat długości kampanii fabularnej. Serwis Comic Book przeprowadził wywiad z szefem zarządzania Crystal Dynamics, Richem Briggsem. Mężczyzna zaznaczył, że będzie to typowy format dla produkcji studia, dlatego odpowiedź nie jest raczej niczym zaskakującym:

Długość gry będzie przede wszystkim zależała od tego, jak bardzo gracz chce się w nią zagłębić. Jeśli weźmiemy pod uwagę poprzednie gry Crystal Dynamics, wiemy, że chcąc przejść główny wątek fabularny, potrwa to od 10 do około 12 godzin. Jeśli jednak mamy zamiar zobaczyć wszystko i sprawdzić całą zawartość oraz ukończyć każdą misję poboczną, wychodzi około 30 godzin – tak, jak w serii Tomb Raider. Dlatego nie podajemy żadnych konkretnych liczb, ale gracz może spodziewać się czegoś porównywalnego. Po tym dostanie oczywiście rozszerzenia i więcej bohaterów do dyspozycji.

GramTV przedstawia:

Marvel’s Avengers: kolejna grywalna postać i długość kampanii fabularnej

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!