News

Oto modyfikacja, która zamienia Borderlands 3 w Limbo

Maria Wawrzyniak, 29.09.2019 21:30 0

Dzięki tej modyfikacji najnowsza część cyklu Borderlands wygląda, jak niezależna platformówka Limbo.

Modyfikacji do Borderlands 3 wciąż przybywa, ale jesteśmy prawie pewni, że żadna z nich nie przykuwa uwagi tak bardzo, jak ta, która zamienia grę w Limbo. Jeżeli nie kojarzycie, o co chodzi – Limbo to oryginalna dwuwymiarowa platformówka od niezależnego duńskiego studia PlayDead. Wcielamy się w niej w postać małego, przestraszonego chłopca, który wyrusza w niebezpieczną podróż na ratunek swojej siostrze.

Tyle że tutaj nie chodzi o fabułę – chodzi o to, że najważniejszą i najbardziej charakterystyczną rzeczą w Limbo jest specyficzna, mroczna szata graficznaModyfikacja powoduje natomiast gruntowną zmianę całej oprawy wizualnej Borderlands 3 sprawiając, że nowa strzelanka od Gearbox Software wygląda właśnie jak indyk od PlayDead. I prezentuje się fantastycznie. Jest klimatycznie, odrobinę przerażająco, ale przede wszystkim znacznie mniej kolorowo. Zresztą, najlepiej będzie, jeżeli sami zobaczycie.

https://youtu.be/xuWj0hDQvjY

Standardowo, modyfikację możecie pobrać z serwisu NexusMods pod tym adresemBorderlands 3 zadebiutowało na rynku 13 września bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox OneLimbo natomiast miało swoją premierę już w 2010 roku na konsolach Xbox 360. W kolejnych latach indyk wylądował na innych platformach, w tym urządzeniach mobilnych, konsolach obecnej generacji oraz pecetach.


najnowsze