Baldur's Gate, Torment i Icewind Dale na konsolach nieco opóźnione

pepsi
2019/09/25 18:23

Niemal w ostatniej chwili przełożony został termin wydania RPG-owych klasyków sprzed lat na konsolach obecnej generacji. Na ich premierę nie będzie trzeba jednak długo czekać.

Baldur's Gate, Torment i Icewind Dale na konsolach nieco opóźnioneSkybound Games i Beamdog poinformowały o przesunięciu na 15 października premiery serii Baldur’s Gate, Icewind Dale’a i Planescape: Torment na konsolach obecnej generacji. Miłośnicy klasyki gatunku RPG już witali się z gąską, już byli w ogródku – dotychczas wydawca planował bowiem udostępnić wspomniane tytuły w Europie w tym tygodniu, 27 września. Teraz muszą zatem uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości.

Plan sprowadzenia największych RPG-owych hitów na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch Skybound i Beamdog ogłosiły pod koniec maja tego roku. Osobnym tokiem posuwają się prace nad konsolowym Neverwinter Nights. Przy okazji opóźnienia wydania pozostałych gier poinformowano, że ten tytuł na Starym Kontynencie pojawi się 6 grudnia. Niektórzy dostaną więc wymarzony upominek na mikołajki. Gra ukaże się w edycji rozszerzonej, wraz z wszystkimi DLC i 10 dodatkowymi pomniejszymi kampaniami. Jest na co czekać.

GramTV przedstawia:

Gry RPG w sklepie sferis.pl

Komentarze
1
Brolly666
Gramowicz
26/09/2019 08:19

Czy gry będą miały język polski?