News

Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 bez grywalnej wersji na PDXCON 2019; szykuje się obsuwa?

LM, 20.09.2019 14:18 1

Wydawca gry – Paradox Interactive – zapewni każdemu uczestnikowi konwentu darmową kopię gry na PC, lub zwróci pieniądze za bilety.

Firma Paradox Interactive poinformowała, że wbrew wcześniejszym doniesieniom uczestnicy tegorocznej edycji konwentu PDXCON w Berlinie nie otrzymają do dyspozycji grywalnej wersji gry Vampire The Masquerade: Bloodlines 2. Wydawca tłumaczy, że niezbyt odległy czas do planowanej premiery wymusza na deweloperach ze studia Hardsuit Labs skupienie się na produkcji i ci nie znaleźli czasu na przygotowanie demka. Paradox przygotował jednak coś w zamian – każdy z uczestników PDXCON 2019 otrzyma za darmo pełną wersję gry (kod) Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 na platformie Steam. Oczywiście po jej rynkowej premierze. Jeśli nowe warunki Was nie satysfakcjonują, to przed 3 października możecie odwołać swój udział i zawnioskować o refundację biletu.

Zgodnie z zapowiedziami Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 ma zadebiutować na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w pierwszym kwartale 2020 roku. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, ale możemy przypuszczać, że brak grywalnej wersji tytułu na PDXCON 2019 nie jest jedynie podyktowane oszczędzaniem zasobów. Być może podczas konwentu wydawca zamierza poinformować o zrewidowaniu okienka wydawniczego i kupić nieco więcej czasu na dopracowanie gry. Tego dowiemy się już za niespełna miesiąc, ale pewne jest, że podczas konwentu Paradox Interactive zapowie co najmniej jedną nową grę. PDXCON 2019 odbędzie się w Berlinie w dniach 18-20 października.

https://www.youtube.com/watch?v=7hd1HPLnLxU

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze