News

Nowa aktualizacja zawitała do Remnant: From the Ashes

Maria Wawrzyniak, 20.09.2019 16:20 2

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra Remnant: From the Ashes otrzymała aktualizację z nową zawartością. Gracze będą mogli między innymi zwiedzić nowe lochy.

W poprzednim tygodniu pisaliśmy o planach twórców ze studia Gunfire Games dotyczących ich najnowszej produkcji Remnant: From the Ashes. Deweloperzy zapowiedzieli wówczas stałe wsparcie. Dwa dni po tej wiadomości w grze pojawił się obiecany tryb przygodowy, który umożliwi przemierzanie świata bez konieczności przechodzenia kampanii fabularnej.Wczoraj natomiast na serwerach wylądowała druga część nowej zawartości, którą stanowi nowy dungeon o nazwie Leto’s Lab – wraz z nim gracze mogą podjąć się zupełnie nowych wyzwań oraz pokonać dodatkowego bossa z unikalnymi łupami. Gra umieszcza go losowo w różnych lokacjach zarówno w trakcie kampanii, jak i w trybie przygodowym. W laboratorium zmierzymy się z niebezpiecznymi eksperymentami szalonego naukowca znanego jako Doktor Leto Apostolakis.

Co ciekawe, naukowiec nie był od samego początku złą osobą – wcześniej zajmował się między innymi badaniem energetycznych zastosowań czerwonych kryształów, dzięki czemu umożliwiał ludzkości podróże do innych światów. Po pewnym czasie jednak zdecydował się przedefiniować swoje cele i stały się one znacznie mniej szlachetne.

https://youtu.be/whUVxk5-jeI

Leto’s Lab umożliwi nam również spotkanie zupełnie nowego typu przeciwnika oraz starcie ze wspomnianym bossem – jego pokonanie zapewni bardzo przydatne w craftingu przedmioty. Twórcy zdecydowali się także ukryć gdzieś w laboratorium unikalną zbroję.

Remnant: From the Ashes zadebiutowało 20 sierpnia bieżącego roku zarówno na komputerach osobistych, jak i na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Niedługo po premierze gra osiągnęła spory sukces, który zapewnił jej stałe wsparcie twórców.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze