News

Sukces Remnant: From the Ashes zapewnił grze stałe wsparcie oraz tryb przygody

Maria Wawrzyniak, 25.08.2019 18:50 0

Twórcy Remnant: From the Ashes zapowiedzieli, że za około tydzień ich najnowsza produkcja doczeka się nowego trybu przygody, a także obiecali stale dodawaną nową zawartość.

Remnant: From the Ashes to stosunkowo świeża gra, bowiem tytuł zadebiutował 20 sierpnia – od tamtej pory króluje na liście bestsellerów w serwisie Steam, zbierając przy tym mnóstwo bardzo dobrych recenzji. Warto w tym momencie zaznaczyć, że produkcja została opracowana przez studio Gunfire Games, czyli twórców trzeciej osłony kultowej serii Darksiders. Mimo jak zawsze obecnej krytyki, większość opinii jest pozytywna, a kupujących i grających na pewno nie brakuje. W związku z tym deweloperzy postanowili zacząć wprowadzać do gry nową zawartość.Jako pierwszy pojawi się tryb przygody. Twórcy zapowiedzieli, że na serwerach pojawi się za około tydzień. Tryb umożliwi graczom po zakończeniu rozgrywki wybranie wystąpienia każdego elementu na mapie, co pozwoli na zdobycie nowych przedmiotów czy broni, a także zobaczenie innych bossów. Planowana premiera trybu ma nastąpić 3 września.

Na początku miesiąca odbyła się również seria pytań i odpowiedzi na Reddicie, podczas której główny projektant, Ben Cureton, poinformował fanów o planach studia dotyczących ciągłego dodawania nowej zawartości do Remnant: From the Ashes. Pojawią się między innymi nieznane wcześniej biomy oraz nowe bronie czy mechaniki. Twórcy planują wprowadzać zmiany do produkcji tak długo, jak gracze będą nią zainteresowani.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze