News

Oto, jak Geralt i Yennefer prawdopodobnie wyglądaliby w latach 80.

Maria Wawrzyniak, 16.09.2019 18:00 3

Pewien rosyjski artysta, Roman Tishenin, przygotował dla fanów Wiedźmina zupełnie nowe wersje głównych bohaterów, czyli Geralta i Yennefer.

Z czym kojarzą Wam się lata 80.? Na pewno z ciekawym, specyficznym ubiorem, dużymi fryzurami i dobrą muzyką. A gdyby tak w latach 80. pojawiła się do tego wszystkiego prawdopodobnie najbardziej ikoniczna para w (na pewno polskich) grach komputerowych? Wiedzcie, że ktoś postanowił sprawić, iż stanie się to rzeczywistością. Wirtualną wprawdzie, ale jednak.

Roman Tishenin, rosyjski artysta, który nie kryje się z tym, że w przeszłości poświęcił większość swojego czasu na oglądanie filmów z lat 80. i właśnie dlatego postanowił przerobić Geralta oraz Yennefer z Wiedźmina na bohaterów rodem z tamtych czasów. Efekty? Zobaczcie sami.

Lubiany i znany Geralt z Rivii nie ma na obrazku dwóch mieczy – zamiast nich widzimy kije baseballowe. Jednym z eliksirów jest natomiast Jack Daniels. Yennefer z Vengerbergu może się natomiast pochwalić bardzo bujną fryzurą, dopasowaną do ciała skórą z licznymi ozdobami oraz bransoletami. Całość wygląda naprawdę imponująco. Jeśli zainteresowały Was te dzieła, możecie wpaść na profil artysty w serwisie ArtStation, gdzie pracuje nad masą innych tego typu perełek.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze