News

Jest pierwsza ocena The Legend of Zelda: Link's Awakening. Będzie kolejny hit na Switcha?

pepsi, 11.09.2019 17:17 2

Magazyn Famitsu jako pierwszy na świecie ocenił The Legend of Zelda: Link's Awakening. Werdykt jest bardzo obiecujący dla właścicieli Nintendo Switcha.

The Legend of Zelda: Link's Awakening uzyskało 35 na 40 możliwych do zdobycia punktów w pierwszej na świecie recenzji w magazynie Famitsu. Japońskie pismo stosuje oryginalną metodę, w myśl której na końcowy rezultat składają się noty czterech recenzentów w skali 1-10. Nowa Zelda uzyskała trzy “dziewiątki” i jedną “ósemkę”, co stanowi znakomity wynik. Nie jest on jednak tak dobry, jak ten osiągnięty przez The Legend of Zelda: Breath of the Wild, które dostało maksymalne 40 oczek. Średnia ze wszystkich ocen zebranych przez Metacritic wyniosła z kolei oszałamiające 97/100, co jest jednym z najlepszych wyników w historii.

Premiera The Legend of Zelda: Link's Awakening zaplanowana jest na 20 września. Wspomniany werdykt daje solidne podstawy do tego by sądzić, że naprawdę warto zainwestować w ten tytuł – zwłaszcza jeśli należycie do grona fanów cenionej serii Nintendo.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze