News

Kolejne nowinki o The Last of Us: Part II już niebawem

LM, 10.09.2019 10:59 0

Krótko po zakończeniu zbliżających się targów Tokyo Game Show odbędzie się specjalne wydarzenie poświęcone grze.

Przeglądając program tegorocznej edycji targów Tokyo Game Show nietrudno zauważyć, że w ofercie Sony Interactive Entertainment brakuje jednej ważnej pozycji – najnowszej produkcji studia Naughty Dog, czyli The Last of Us: Part II. Tytuł ominie TGS 2019, ale jak się okazuje, na nowinki dotyczące kolejnej części przygód Ellie i Joela nie będziemy musieli długo czekać. Znany m.in. z gali The Game Awards Geoff Keighley poinformował na Twitterze, że 24 września w kalifornijskim Los Angeles odbędzie się specjalny pokaz dla prasy. Nie wskazano jeszcze, czy ten będzie transmitowany na żywo, ale gdyby miało być inaczej, to raczej nie informowano by o nim publicznie. Tym samym fani tytułu powinni oznaczyć w kalendarzach przywołany termin, a gdy tylko pojawią się jakieś konkrety, to z pewnością się o tym dowiecie.

Warto wspomnieć, że na niedawnej konferencji GameStop zaprezentowano kolejne fragmenty rozgrywki z The Last of Us: Part II, ale wiemy o tym jedynie dzięki pojedynczym zdjęciom – sam materiał nie został upubliczniony w sieci. Możemy przypuszczać, że uczestnicy Media Event będą mieli okazję zobaczyć ten sam gameplay, a my obejrzymy go wraz z nimi. Być może jednocześnie poznamy przybliżoną albo dokładną datę premiery?

The Last of Us: Part II zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i według niepotwierdzonych plotek ma zadebiutować w lutym 2020 roku.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze