Gothic II: Kroniki Myrtany – zobacz fragmenty rozgrywki z nadchodzącej modyfikacji

LM
2019/09/10 13:10

Twórcy moda podzielili się z nami bieżącym stanem projektu, a także ujawnili swoje najbliższe plany.

Grupa SoulFire, czyli ekipa modderów, która od minionego roku pracuje nad ambitną modyfikacją Kroniki Myrtany do gry Gothic II, udostępniła w sieci nowy materiał wideo. Tym samym dowiedzieliśmy się, że po sfinalizowaniu głównej części prac nad projektem wyspy, do pracy nad modem przystąpili skrypterzy, którzy obecnie implementują do modyfikacji zawartość, która pozwoli rozegrać nam jej główny wątek fabularny. Zaraz po niej do gry trafią nowe mechaniki, wyposażenie i aktywności.

Gothic II: Kroniki Myrtany – zobacz fragmenty rozgrywki z nadchodzącej modyfikacji

GramTV przedstawia:

W najbliższym czasie modderzy zamierzają wprowadzić do Kronik Myrtany wszystko, co pozwoli nam przejść moda od początku do końca. Obok tego możliwe, że jeszcze w tym roku uda się zamknąć prace nad scenariuszem, a już niedługo powinny wystartować nagrania ścieżki dźwiękowej moda Gothic II: Kroniki Myrtany z udziałem orkiestry symfonicznej. Warto przy tym podkreślić, że całość wygląda obiecująco i z pewnością będziemy śledzić dalsze kamienie milowe w rozwoju projektu.

Gothic II: Kroniki Myrtany ukaże się w 2020 roku, ale SoulFire nie jest w stanie jeszcze wskazać konkretnego terminu. Gdy ten się pojawi, to z pewnością się o tym dowiecie.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

Komentarze
2
Usunięty
Gramowicz
10/09/2019 14:27

Nie wiem czy to się uda ale w sumie na Kroniki Myrtany czy też Dzieje Khorinis czekam badziej niż na większość dzisiejszych nowych gier.

Khalid
Gramowicz
10/09/2019 13:58

Jakie to jest piękne XD