News

Activision rozpoczęło odliczanie do rynkowej premiery Call of Duty: Modern Warfare

LM, 06.09.2019 11:15 3

Wydawca zdradził, kiedy możemy spodziewać się kolejnych informacji o grze oraz ujawnił harmonogram testów beta produkcji.

Jeśli podobnie jak my nie możecie doczekać się premiery najnowszej odsłony popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek Call of Duty – Modern Warfare, to mamy coś, co z pewnością Was zainteresuje. Na oficjalnym kanale marki firma Activision opublikowała grafikę, która zdradza kolejne kamienie milowe na drodze do nieodległej już premiery tytułu. Tym samym dowiedzieliśmy się, kiedy wystartują kolejne testy produkcji, a także poznaliśmy przybliżony termin ogłoszeń związanych m.in. z kampanią fabularną czy funkcją cross-play.

Okazuje się, że w kolejny weekend: 12-16 września, do zabawy ponownie zostaną zaproszeni wyłącznie posiadacze konsol PlayStation 4. W tygodniu następującym po becie otrzymamy masę istotnych konkretów związanych z działaniem funkcji cross-play w Call of Duty: Modern Warfare, by w kolejnym weekendzie (19-23 września) przetestować ją w ramach otwartej bety na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych. Potem pozostaje nam już tylko wyczekiwać doniesień związanych z kampanią singlową i misjami Spec-Ops. Informacje związane z singlem pojawią się jeszcze przed końcem września, a nowinki o kooperacyjnych wyzwaniach otrzymamy najwcześniej 7 października.

Call of Duty: Modern Warfare ukaże się 25 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze