Sekretne (już nie) kody odkryte w mobilnej wersji GTA: San Andreas

Maria Wawrzyniak
2019/09/02 14:25

Okazuje się, że deweloperzy ze studia War Drum Studios postanowili zaimplementować w mobilnej wersji GTA: San Andreas zupełnie nowe, nieznane wcześniej kody, które znacznie ułatwiają grę.

Jeden z użytkowników, funkcjonujący pod nazwą Vladim M, opublikował ciekawy film w serwisie YouTube, w którym tłumaczy, jak w mobilnej wersji gry GTA: San Andreas aktywować kody. Okazało się bowiem, że twórcy z War Drum Studios zaimplementowali w odświeżonej wersji produkcji nowe, nieznane wcześniej cheaty. Oszustwa w teorii można podobno włączyć nawet na konsolach, aczkolwiek w tym przypadku wymagałoby to modyfikacji plików źródłowych.

Sekretne (już nie) kody odkryte w mobilnej wersji GTA: San Andreas

GramTV przedstawia:

Kody pozwalają między innymi na natychmiastowe wyposażenie ekwipunku, który normalnie jest dostępny tylko podczas wypełniania konkretnych misji – dzięki temu gracz może otrzymać chociażby mini-guna, czy noktowizor. Poza tym, za pomocą wspomnianych kodów możemy także zwiększyć swój poziom hazardu, “przewinąć” aktualne misje, zwiększyć odporność na ataki, a nawet stać się obojętnym na wszelkie obrażenia. Co ciekawe, aby aktywować kody, wcale nie musimy modyfikować wersji mobilnej – wystarczy, że podłączymy swój telefon lub tablet do klawiatury i wystukamy klawiszami odpowiednią kombinację.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!