Trine 4: The Nightmare Prince na nowym gameplayu

Wincenty Wawrzyniak
2019/09/01 13:50
0
0

Premiera już w październiku, dlatego twórcy w żadnym wypadku nie szczędzą fanom materiałów promocyjnych Trine 4: The Nightmare Prince. Tym razem dostaliśmy gameplay.

Jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznego PAX West na kanale wydawcy Trine 4: The Nightmare Prince, czyli firmy Modus Games, pojawił się nowy, ośmiominutowy film pokazujący fragment rozgrywki z nadchodzącej produkcji. Jest – jak zawsze – bajkowo i ładnie. Co ciekawe, na samym początku, kiedy czwarta odsłona serii Trine została zapowiedziana, zdania na jej temat były w większości przypadków mocno sceptyczne. Fani marki obawiali się bowiem o “tożsamość serii”, gdyż większość z nich twierdziła, że nowa część zbyt bardzo różni się od poprzednich i odbiega od tego, jak wszystko wyglądało dawniej.Trine 4: The Nightmare Prince na nowym gameplayuNajnowsze materiały okazały się być dominującym czynnikiem, który spowodował zmianę opinii. Gracze przyjmują je znacznie przychylniej – podobnie jest zresztą z tym najnowszym. Nagranie prezentuje wprawdzie raptem siedem minut rozgrywki (ostatnia minuta jest przerywnikiem filmowym), aczkolwiek wciąż zapowiada świetną i ciekawą przygodę, która na pewno nie będzie gorsza od poprzednich. Seria Trine zasłynęła głównie ze swojej bajkowości, szczególnie pod względem oprawy graficznej. Ta powoduje, że we wszystkie części gra się po prostu niezwykle przyjemnie. Tak powinno również być w tym przypadku.

Trine 4: The Nightmare Prince zadebiutuje już 8 października 2019 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One, a także Nintendo Switch.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!