Desperados III na 20-minutowym gameplayu z targów gamescom

LM
2019/08/23 13:40
3
0

Tytuł ukaże się jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Desperados III na 20-minutowym gameplayu z targów gamescom

Redakcja serwisu Rock Paper Shotgun podzieliła się na z nami obszernym zapisem rozgrywki prezentującym 20-minut w najnowszej grze studia Mimimi – Desperados 3. Na załączonym poniżej materiale zobaczycie taktyczne zagrywki, korzystanie ze specjalnych zdolności bohaterów i rozmaite ścieżki prowadzące do osiągnięcia wymaganych celów. Całość uchwycono na wersji beta tytułu, która prezentuje się całkiem nieźle. Oczywiście już na pierwszy rzut oka widać, że Desperados III czerpie garściami z poprzedniej gry jej twórców – Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Ostatecznie wspomniana strategia była bardzo udana, więc nie będziemy mieli nic przeciwko kolejnej dopracowanej grze, tak długo, jak twórcom uda się zachować westernowy klimat cyklu.

Seria Desperados zadebiutowała w 2001 roku odsłoną Wanted Dead or Alive. Całość mocno bazowała na mechanikach sprawdzonych na gruncie cyklu Commandos, aczkolwiek od początku akcja gry rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Fani serii musieli ponad 10 lat czekać na zapowiedź kontynuacji, ale wiele wskazuje, że na jej rychłe nadejście – zgodnie z ostatnimi komunikatami THQ Nordic Desperados III zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
3
Pureya
Gramowicz
23/08/2019 19:36

Mimimi wiedzą co robią. Postawili na sprawdzone rozwiązania z Shadow Tactics. Ten gameplay wygląda rewelacyjnie. Tylko wyczekiwać premiery.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
23/08/2019 18:02

Świetnie to wygląda :]

Usunięty
Gramowicz
23/08/2019 17:03

Aż się prosi o to aby ich następnym projektem był nowy Commandos, po tym gameplay widać, że gra jest bardzo rozbudowana jak na ten gatunek, już sobię wyobrażam Commandosa w okupowanym mieście gdzie są też normalni cywile i gramy niemieckim szpiegiem
Trwa Wczytywanie