News

Poznaliśmy pierwszą grę na pecety wydaną przez Sony Interactive Entertainment

Maria Wawrzyniak, 20.08.2019 22:10 3

Zaczęło się niewinnie, bo co takiego jest w zakupieniu nowego studia? Niby nic. Sony jednak rozpędziło się tak bardzo, że zaczęło wydawać gry na pecety. Oto pierwsza z nich.

Początkowo miał to być tytuł dostępny wyłącznie na konsolach PlayStation 4. Nie jest to wielkie i spektakularne RPG. Właściwie produkcja na pierwszy rzut oka wygląda na taką, która na pudełku ma PEGI 13. Nic bardziej mylnego. ReadySet Heroes to wieloosobowa gra akcji, gdzie wcielamy się w odważnego bohatera, którym przemierzamy kolejne lokacje; od jaskiń przepełnionych lawą, przez bogate zamczyska, aż po nawiedzone cmentarze. Na każdym kroku możemy wpaść w pułapkę, w międzyczasie wymaga się od nas rozwiązywania niełatwych zagadek, a do tego wszystkiego musimy jeszcze walczyć z przeciwnikami, na których czele stoi boss pod koniec każdego etapu.Brzmi dobrze? A co powiecie na to, że ReadySet Heroes jest zarazem pierwszą produkcją na pecety, której wydawcą zostało Sony Interactive Entertainment? I na to, że gra została również zapowiedziana w sklepie Epic Games Store? Dobra, wiemy, co sądzicie o ostatnim.

https://youtu.be/cdAbtkT4H1Q

Niemniej jednak jest to naprawdę interesująca sytuacja. Sony najwyraźniej zdecydowało zabrać się w pierwszej kolejności za te bardziej zewnętrzne projekty, ale kto wie, być może w niedalekiej przyszłości dostaniemy gry od samego SIE Worldwide Studios na pecety?


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze