News

Need for Speed: Heat na kolejnym nagraniu rozgrywki, tyle że w 4K

Maria Wawrzyniak, 20.08.2019 21:50 0

Materiałów z gamescomu ciąg dalszy. Widzieliśmy rozgrywkę w Need for Speed: Heat, a teraz zobaczymy ją po raz kolejny – tylko znacznie więcej i w znacznie lepszej jakości.

Gamescom nie szczędzi materiałów z najnowszej odsłony znanego wszystkim doskonale cyklu gier wyścigowych. Need for Speed: Heat wygląda w porządku, zapowiada się podobnie, a nam pozostaje mieć nadzieję, że twórcy tego nie zepsują. Znamy datę premiery, ceny, a dziś nawet poznaliśmy pełną listę samochodów. Dostaliśmy także informację o braku lootboxów. Jeden zwiastun rozgrywki też już widzieliśmy. Pora więc na kolejny.Źródło: Engadget

Tym razem jednak poczęstowano nas znacznie większym kęsem, w dodatku dość mięsistym. Na kanale serwisu IGN pojawiło się bowiem siedmiominutowe nagranie, podczas którego jesteśmy świadkami dwóch wyścigów. A to wszystko możemy dodatkowo obejrzeć w rozdzielczości 4K. Czy to jest to, co chcieliśmy zobaczyć? To pytanie zostawimy Wam.

https://youtu.be/7iLU0rkXaK0

Premiera Need for Speed: Heat została zaplanowana na 8 listopada bieżącego roku. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


najnowsze