Poznaliśmy datę premiery Sniper: Ghost Warrior Contracts

Wincenty Wawrzyniak
2019/08/16 19:30
0
0

Czwarta odsłona Sniper: Ghost Warrior doczekała się kolejnego zwiastuna, który zdradził również oficjalną datę premiery Contracts.

Twórcy w żadnym wypadku nie czekają do gamescomu z pierwszymi ogłoszeniam dotyczącymi nadchodzących premier. Polska firma CI Games podzieliła się z graczami nowym zwiastunem gry Sniper: Ghost Warrior Contracts, a przy okazji postanowiła zdradzić datę premiery – wiemy już, że fani serii będą mogli zagrać w kolejny tytuł jeszcze w tym roku.Poznaliśmy datę premiery Sniper: Ghost Warrior Contracts

Gwoli przypomnienia: w Contracts gracze trafiają na Syberię, gdzie mają po raz kolejny wyeliminować wyznaczone cele. Podobnie, jak w poprzednich odsłonach, tutaj nie ma dynamicznej akcji typowej dla tych bardziej klasycznych FPS-ów. Niezdolni do eliminacji wielu przeciwników naraz, musimy unikać wykrycia, czy to przemykając w cieniu za plecami wrogów, czy ściągać ich po kolei po cichu.

GramTV przedstawia:

Nie jest to wprawdzie pierwszy materiał, który prezentuje poboczną odsłonę Sniper: Ghost Warrior, aczkolwiek dla fanów to zawsze przyjemny prezent. Nagranie prezentuje kilka lokacji z gry oraz pozwala spojrzeć na kawałek rozgrywki. Najważniejszy jednak jest fakt, iż zwiastun zdradził datę premiery produkcji. Sniper: Ghost Warrior Contracts zadebiutuje 22 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!