News

Skasowane Batman: Arkham - wyciekły informacje i szkice

pepsi, 14.08.2019 17:40 2

Rocksteady i WB Games Montreal nie kwapią się do pokazania swoich nowych gier. Tymczasem do sieci przedostały się dane dotyczące Batman: Arkham, które trafiło do kosza.

Na kanale 4chan udostępniono informacje o skasowanej odsłonie Batman: Arkham. Nie sposób zweryfikować wiarygodność tych danych, ale warto odnotować, że zostały one wsparte kilkoma grafikami koncepcyjnymi (możecie je przeglądać w naszej galerii). W niedoszłej kontynuacji serii gracze mieli doczekać się zmiany głównego bohatera – nowym Batmanem został Damian Wayne, syn Bruce’a. Akcja toczyłaby się w niemal całkowicie opuszczonym Gotham City, wciąż jednak nawiedzanym przez licznych złoczyńców: Dwie Twarze, Trujący Bluszcz czy żeńską wersję Czarnej Maski.

Co ciekawe, w grze miał się pojawić system zbliżony do Nemesis z innej produkcji z katalogu Warner Bros., Śródziemie: Cień Mordoru. Nie wiadomo jednak, jaką dokładnie formę by przybrał. Pewne jest natomiast, że twórcy musieliby znaleźć alternatywę dla powrotu z martwych, gdyż takiej zdolności nie dałoby się kupić nawet za całą fortunę Wayne’ów.

Do tej pory nad Batman: Arkham pracowały Rocksteady Studios (Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Knight) oraz Warner Bros. Games Montreal (Arkham Origins). Od długiego już czasu obie ekipy mają na warsztacie nowe projekty, które wciąż nie doczekały się oficjalnego ujawnienia.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

gallery:13203
najnowsze