News

Prace nad Saints Row 5 już trwają

Maria Wawrzyniak, 14.08.2019 19:45 0

Wiemy już, że studio Volition pracuje aktualnie nad kolejną częścią serii Saints Row.

Na samym początku zaznaczamy, że to nie są żadne przecieki czy jakieś nieoficjalne informacje lub plotki. Fani serii Saints Row rzeczywiście mają teraz spore powody do zadowolenia. Z najnowszego sprawozdania finansowego od firmy THQ Nordic wyraźnie wynika, że studio Volition rzeczywiście pracuje nad nową odsłoną popularnego cyklu. Taka wiadomość szczególnie cieszy, ponieważ od ostatniej części, czyli Saints Row IV, minęło już sześć lat, więc fani czekają całkiem długo. Dwa lata później wprawdzie pojawił się tytuł Saints Row: Gat out of Hell, jednakże był on jedynie samodzielnym dodatkiem opartym na czwartej części.Źródło: Forbes

Nie znamy jeszcze żadnych konkretów na temat nowego Saints Row. Jedyne, co jest wiadome na pewno, to fakt, iż gra znajduje się na zaawansowanym etapie produkcji. Stąd możemy śmiało przypuszczać, że dowiemy się czegoś podczas tegorocznego gamescomu. Warto jednak zwrócić uwagę, iż nie była to jedyna ciekawa informacja, którą znaleziono we wspomnianych sprawozdaniu finansowym. Ujawniono między innymi, że studio Fishlabs, znane głównie z serii Galaxy on Fire, pracuje nad zupełnie nową marką.

Na sam koniec THQ Nordic poinformowało, że udało im się zatrudnić Steve’a Ellisa, czyli ojca cyklu TimeSplitters. Twórca ma pomóc w określeniu i nakierowaniu przyszłości serii na odpowiednie tory. Przypomnienie: THQ Nordic w zeszłym roku wykupiło prawa do tej marki.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze