Rockstar Games wypuści na rynek Bully 2 w 2020 roku?

LM
2019/08/07 16:10
0
0

Zdaniem jednego z youtuberów tytuł miałby trafić zarówno na konsole obecnej, jak i następnej generacji.

Jeszcze w czerwcu szef Take-Two Interactive, Strauss Zelnick, zapewniał, że celem firmy jest znaczne przyspieszenie procesów deweloperskich i idące za tym zagęszczenie kalendarza premier tytułów produkowanych przez związane z nią studia. Oznacza to, że być może na kolejną odsłonę Grand Theft Auto czy Red Dead Redemption Rockstara nie będziemy musieli czekać długie lata, ale niewykluczone, że twórcom uda się powrócić do nieco zapomnianych już marek. Mowa tu przede wszystkim o wydanej w 2006 roku Bully, która – jak zapewnia użytkownik serwisu YouTube znany jako SWETGA – już w przyszłym roku ma doczekać się kontynuacji.Rockstar Games wypuści na rynek Bully 2 w 2020 roku?

Youtuber powołuje się na sprawdzone informacje od jednego z pracowników Rockstara, który zdradził, że Bully 2 jest w produkcji z datą premiery zaplanowaną na ostatni kwartał 2020 roku. Tym samym gra miałaby ukazać się zarówno na PlayStation 4 i Xboksie One, jak i nowych konsolach od Sony i Microsoftu. Ile w tym prawdy? Trudno ocenić, bo z jednej strony pierwsze Bully mimo związanych z grą kontrowersji spotkało się z uznaniem graczy i recenzentów, a przy tym sprzedało się całkiem nieźle. Z drugiej strony ciężko przypuszczać, by Take-Two zdecydowało się odświeżyć markę sprzed ponad dekady kosztem produkcji kolejnej maszynki do drukowania pieniędzy, jaką byłoby Grand Theft Auto VI. Ostatecznie GTA V, a w szczególności moduł GTA Online wciąż radzi sobie świetnie i przynosi zyski, więc Take-Two wcale nie musi się spieszyć z produkcją sequela. Co o tym sądzicie? Ktoś chętny na Bully 2?

Bully to trzecioosobowa gra akcji, w której przenosimy się do fikcyjnej placówki edukacyjnej. Ta jest ciekawym połączeniem zwykłej szkoły z ośrodkiem resocjalizacji młodzieży, a naszym zadaniem jest przetrwać szkolną rzeczywistość i zdobyć szacunek wśród rówieśników – zarówno poprzez szlachetne czyny, jak i zaciśnięte pięści.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!