Gears 5 w specjalnym wydaniu na konsole Xbox One X

Maria Wawrzyniak
2019/08/06 22:10

Prawdopodobnie mieliśmy się o tym dowiedzieć dopiero na tegorocznym gamescomie. Cóż.

Do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające konsolę Xbox One X przygotowaną specjalnie na premierę nadchodzącej gry Gears 5. Gracze podejrzewają, że pierwotnie miała to być jedna z niespodzianek zaplanowana na tegoroczną odsłonę imprezy gamescom. Byłaby, gdyby nie włoski Amazon, który zamieścił nową konsolę w swoim katalogu. Pokazano sporo zdjęć oraz ujawniono szczegóły dotyczące sprzętu.Gears 5 w specjalnym wydaniu na konsole Xbox One X

Wiemy, że Xbox zostanie ulepszony pod względem wyglądu – zarówno konsola, jak i kontroler dostaną specjalne malowanie wraz z charakterystycznymi logotypami. Poza malowaniem, w przypadku konsoli zastosowano również żłobienia. Czaszka jest w pewien sposób wtopiona, dzięki czemu projektanci chcieli uzyskać efekt wychodzenia z lodu.

GramTV przedstawia:

Do tego dostaniemy wszystkie pięć części serii Gears of War, a także dwa abonamenty (Xbox Live Gold na 1 miesiąc oraz Xbox Game Pass również na 1 miesiąc). Pakiet wyceniono na 500,99 euro, czyli około 2154 złote. Premiera pudełka została zaplanowana na 6 września – cztery dni przed premierą Gears 5.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!