Powieść Roberta Szmidta, Szczury Wrocławia: Szpital już w księgarniach!

gram.pl
2019/08/01 12:10

Pamiętacie, jak pisaliśmy o najnowszym spin-offie serii Szczury Wrocławia? Jeśli tak, to mamy kolejną dobrą wiadomość – powieść Roberta Szmidta zawitała do księgarń!

Niespodzianka dla fanów Roberta Szmidta – wczoraj, 31 lipca 2019 roku pojawiła się w księgarniach jego najnowsza powieść, Szpital. Spin-off książki Szczury Wrocławia. Kraty możecie już zgarnąć ze sklepowych półek! Jeśli lubicie fantastykę w klimatach apokaliptycznych, to koniecznie musicie to zrobić.Powieść Roberta Szmidta, Szczury Wrocławia: Szpital już w księgarniach!

Szczury Wrocławia. Szpital to, zaraz po Chaosie i Kratach, kolejne dzieło pisarza Roberta Szmidta, które opowiada czytelnikom o odciętym od świata, zmagającym się z epidemią czarnej ospy Wrocławiu. Weźmiemy udział w mrożących krew w żyłach wydarzeniach, tym razem z zupełnie innej perspektywy. Fikcja przeplata się z rzeczywistością. O co w tym tak naprawdę chodzi?

Jest rok 1963. Na tyłach wrocławskiego zakładu karnego z numerem 1 stoi poniemiecki gmach mieszczący klinikę psychiatryczną i to właśnie tam przeniesie nas fabuła książki. Do zakładu trafia uznany za szaleńca pacjent, który twierdzi, że jego żona zmarła, zmartwychwstała, po czym popełnia samobójstwo. Później następuje ciąg krwawych zdarzeń, z którymi musi poradzić sobie załoga szpitala.

GramTV przedstawia:

Ludzi jest jednak zbyt mało, a sytuacja – zbyt poważna.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!