Monster Hunter: World - Iceborne pojawi się na pecetach w styczniu

Maria Wawrzyniak
2019/07/31 22:20

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy wyczekiwali ogłoszenia oficjalnej daty premiery dodatku do Monster Hunter: World na komputery osobiste – znamy ją!

No, dobra, może nie do końca, bo znamy jedynie miesiąc. Ale to zawsze lepsze, niż nic, prawda? Dotychczas wiedzieliśmy jedynie, kiedy dodatek zawędruje na konsole (6 września 2019 roku, czyli już całkiem niedługo!) i nikt nie pisnął nawet słowa na temat pecetów.Monster Hunter: World - Iceborne pojawi się na pecetach w styczniu

Teraz już wiemy, że rozszerzenie Iceborne do Monster Hunter: World na komputerach osobistych pojawi się niedługo później, bo w styczniu 2020 roku.

GramTV przedstawia:

Niedawno napisaliśmy również całkiem obszerny tekst na temat wszystkiego, co wiemy o dodatku. Możecie go przeczytać pod tym adresem.

Monster Hunter: World zadebiutowało 26 stycznia 2018 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Na komputerach osobistych pojawiło się 9 sierpnia 2018 roku.


Komentarze
1
Pajonk78
Gramowicz
31/07/2019 22:41

Dobrze i źle jednocześnie: dobrze, że niedługo po premierze na konsole, źle, bo już zrobiłem wszystko co się dało i na tę chwilę nie mam za bardzo po co wracać... :(