News

Phoenix Point zalicza kolejną obsuwę

LM, 30.07.2019 09:12 0

Wrześniowa data premiery jest już nieaktualna, ale twórcy nie zamierzają pozostawić z pustymi rękami osób, które wsparły projekt finansowo.
 

Przy okazji tegorocznych targów E3 w Los Angeles dowiedzieliśmy się, że taktyczna strategia od studia Snapshot Games - Phoenix Point – ukaże się na PC i konsolach Xbox One już na początku września. Okazuje się jednak, że wrzesień jest już nieaktualny. W najnowszym komunikacie przedstawiciele ekipy poinformowali, że są bardzo rozczarowani koniecznością ponownego przesunięcia daty debiutu, ale potrzebują jeszcze nieco czasu na dopracowanie gry. Nową datę premiery zaplanowano na grudzień, aczkolwiek nie wskazano jeszcze konkretnego terminu.

Co ważne, jeśli zdecydowaliście się wesprzeć finansowo projekt – w czasie zbiórki czy wykupując wcześniejszy dostęp, to już we wrześniu na wasze ręce trafi nowy build gry. Ten nie będzie jeszcze prezentował Phoenix Point w pełnej krasie, ale z pewnością umili czas oczekiwania na oficjalną premierę.

Phoenix Point to czerpiąca z dorobku serii XCOM strategia turowa w klimacie science-fiction. Tytuł zmierza na komputery osobiste i konsole Microsoftu.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.