News

Europejska gildia Method w World of Warcraft pokonała Królową Azsharę!

Maria Wawrzyniak, 29.07.2019 17:00 0

Po 12 dniach intensywnej walki i aktualizacji Blizzarda osłabiającej nowego bossa, gildia Method wreszcie pokonała Królową Azsharę.

Niedawno napisaliśmy obszernego newsa na temat zmagań graczy World of Warcraft z Królową Azsharą na mitycznym poziomie trudności. Żadna z setek prób nie zakończyła się sukcesem – pokonanie Władczyni Nag było wówczas niemożliwe nawet dla najlepszych gildii, w tym europejskiej Method oraz amerykańskiej Limit. Później na sytuację zareagował sam Blizzard, wprowadzając do gry aktualizację, która odrobinę osłabiła Azsharę. Zadziałało – po dokładnie 359 próbach Królowa została pokonana przez graczy z drużyny Method.Źródło: mmorpg.org.pl

Co ciekawe, gildia ostatecznie zdecydowała się zastosować całkiem ryzykowną taktykę, ponieważ użyła do osiągnięcia celu tylko dwóch standardowych healerów. Amerykańska gildia Limit, której udało się pokonać Królową Nag dopiero po Europejczykach, miała w swoich szeregach trzy postacie leczące. Do tego Method zdecydowało się do zróżnicowania klas zadających obrażenia, w przeciwieństwie do swoich poprzednich walk z innymi bossami.

https://www.youtube.com/watch?v=xjeJkplKkUQ

Pokonanie legendarnej Królowej Azshary zajęło gildii 12 dni. Ostatecznie zwycięstwa pogratulował im nawet sam Blizzard na profilu społecznościowym gry World of Warcraft w serwisie Twitter.


najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.