Europejska gildia Method w World of Warcraft pokonała Królową Azsharę!

Maria Wawrzyniak
2019/07/29 17:00
0
0

Po 12 dniach intensywnej walki i aktualizacji Blizzarda osłabiającej nowego bossa, gildia Method wreszcie pokonała Królową Azsharę.

Niedawno napisaliśmy obszernego newsa na temat zmagań graczy World of Warcraft z Królową Azsharą na mitycznym poziomie trudności. Żadna z setek prób nie zakończyła się sukcesem – pokonanie Władczyni Nag było wówczas niemożliwe nawet dla najlepszych gildii, w tym europejskiej Method oraz amerykańskiej Limit. Później na sytuację zareagował sam Blizzard, wprowadzając do gry aktualizację, która odrobinę osłabiła Azsharę. Zadziałało – po dokładnie 359 próbach Królowa została pokonana przez graczy z drużyny Method.Europejska gildia Method w World of Warcraft pokonała Królową Azsharę!

Co ciekawe, gildia ostatecznie zdecydowała się zastosować całkiem ryzykowną taktykę, ponieważ użyła do osiągnięcia celu tylko dwóch standardowych healerów. Amerykańska gildia Limit, której udało się pokonać Królową Nag dopiero po Europejczykach, miała w swoich szeregach trzy postacie leczące. Do tego Method zdecydowało się do zróżnicowania klas zadających obrażenia, w przeciwieństwie do swoich poprzednich walk z innymi bossami.

GramTV przedstawia:

Pokonanie legendarnej Królowej Azshary zajęło gildii 12 dni. Ostatecznie zwycięstwa pogratulował im nawet sam Blizzard na profilu społecznościowym gry World of Warcraft w serwisie Twitter.


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!