QuakeCon 2019: pierwszy prezent dla posiadaczy Nintendo Switch od Bethesdy [aktualizacja]

Maria Wawrzyniak
2019/07/26 18:30

Jeszcze przed rozpoczęciem dzisiejszej konferencji na QuakeCon, Bethesda niespodziewanie udostępniła trzy gry na konsole Nintendo SwitchDOOM, DOOM III oraz DOOM 3.

AKTUALIZACJA #1: DOOM oraz DOOM II są również dostępne na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Pojawił się już także trailer ponownych wydań, który znajdziecie na YouTubie pod tym adresem.

AKTUALIZACJA #2: Poprawka bardziej, klasyczne wersje wszystkich trzech gier są również dostępne na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One!

Tematem przewodnim tegorocznego QuakeCon jest DOOM – marka obchodzi już 25 urodziny i z tej okazji Bethesda postanowiła zrobić coś, czego się nie spodziewaliśmy jeszcze zanim w ogóle zaczęła konferencję. Dzisiejszy dzień jest prawdopodobnie jednym z lepszych dni dla fanów DOOM oraz konsoli Nintendo Switchmożecie zagrać na wspomnianej platformie w trzy legendarne tytuły.QuakeCon 2019: pierwszy prezent dla posiadaczy Nintendo Switch od Bethesdy [aktualizacja]

Gry są dostępne wyłącznie w cyfrowej dystrybucji, a ceny wahają się od 20 do 40 złotych. DOOM będzie nas kosztować 20,99 złotych, DOOM II tyle samo, natomiast za DOOM 3 zapłacimy 41,99 złotych. Oto szczegóły, którymi podzielił się z nami serwis Nintendo Life:

DOOM (oryginał z 1993 roku) – Świętuj z nami 25. rocznicę powstania DOOM razem z ponownym wydaniem oryginalnego DOOM’a. Po raz pierwszy wydany w 1993 roku, DOOM wciągnął graczy w dynamiczny świat szybkiego tempa, zimnych potwór i rozwalania demonów, z czego słynie ta seria. Przeżyj klasyczną demonicznej rozgrywki, która spopularyzowała gatunek zarówno w domach, jak i w podróży. Gra zawiera rozszerzenie “Episode IV: Thy Flesh Consumed” wraz z 9 nowymi poziomami. Gracze mogą również sprawdzić się w kooperacji oraz rywalizacji do 4 zawodników.

DOOM II – Świętuj z nami 25. rocznicę DOOM wraz z ponownym wydaniem DOOM II. Ukochana przez wielu kontynuacja przełomowego DOOM z 1983 roku dała graczom burtalną strzelbę Super Shotgun do pokonania jeszcze bardziej śmiercionośnych demonów oraz bosa – Icon of Sin. Walcz z hordami przeciwników zarówno w domu, jak i w podróży na Nintendo Switch. Gra zawiera “Masters Levels”, czyli aż 20 dodatkowych poziomów wykonanych przez społeczność. W tytule znalazła się także lokalna kooperacja oraz rywalizacja do 4 graczy.

DOOM 3 – Świętuj 25. rocznicę istnienia DOOM razem z wydaniem DOOM 3, po raz pierwszy dostępnym na konsolach Nintendo Switch. W tym horrorze akcji, chwalonym przez krytyków, gracze muszą przejść drogę do zaatakowanego przez demony obiektu, aby wejść w otchłań i stoczyć epicką walkę z najpotężniejszym wojownikiem Piekła, kłądąc tym samym kres inwazji. DOOM 3 zawiera pakiety rozszerzeń “Wskrzeszenie zła” i “Zaginione Misje”.

GramTV przedstawia:

Pełną prezentację dostaliśmy na tegorocznym QuakeCon, który aktualnie możecie oglądać na oficjalnym Twitchu Bethesdy.


Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!