News

WB Games Montreal pracuje nad nowym Batmanem? Jest kolejna wskazówka

pepsi, 23.07.2019 18:30 1

Jeden z pracowników WB Games Montreal bardzo ogólnikowo poinformował, nad jaką grą obecnie pracuje. Strzępek informacji daje nadzieję, że chodzi o nowego Batmana.

WB Games Montreal pracuje obecnie nad grą osadzoną w uniwersum DC – potwierdza jeden z pracowników studia, Osama Dorias, w jakże skąpym w detale wpisie na Twitterze. Biorąc pod uwagę wcześniejsze, również nieoficjalne informacje, zespół może obecnie tworzyć nową grę z Batmanem w roli głównej. Na początku roku do sieci trafiły artworki, pochodzące rzekomo z produkcji zatytułowanej Batman: Court of Owls

https://twitter.com/osamadorias/status/1153057370265853952

Przypomnijmy, że dla WB Games Montreal nie byłby to debiut w rzeczonej roli. Studio najpierw sekundowało ekipie Rocksteady Studios przy grach z serii Batman: Arkham, by w końcu dostać szansę na stworzenie samodzielnego projektu w postaci prequela, Batman: Arkham Origins. Nie było to może dzieło tak wybitne jak Arkham Asylum czy Arkham City, ale nie zeszło poniżej pewnego, wysokiego poziomu.

Trzeba jednak pamiętać, że wybór w uniwersum DC jest naprawdę szeroki, więc równie dobrze może się okazać, że WB Games Montreal obrało kurs na zupełnie innego komiksowego superbohatera.

Gry Batman w sklepie sferis.pl

najnowsze