News

Batman: Court of Owls nabiera realnych kształtów? Zobacz fenomenalne artworki

Patryk Purczyński, 15.01.2019 16:53 2

Do sieci trafiły artworki mające prezentować nowy, nieogłoszony jeszcze projekt w uniwersum Batmana. Nie stoi za nim jednak Rocksteady Studios.

Artysta Eddie Mendoza udostępnił na swoim profilu na ArtStation kilka artworków prezentujących Batmana walczącego z zamaskowanymi przeciwnikami. Choć pierwotnie utrzymywał on, że prace te stworzył wyłącznie dla zabawy, pikanterii całej sprawie dodają dwa czynniki. Po pierwsze, obrazki zniknęły ze wspomnianego konta (wcześniej udało się je rzecz jasna zachować), po drugie, na liście firm, dla których pracuje Mendoza, znajduje się Warner Bros.

Jak wiadomo, to właśnie ta spółka odpowiada za dystrybucję gier z serii Batman: Arkham. Po sieci krążą spekulacje, że najnowsza odsłona miałaby się nazywać Batman: Court of Owls. Akcja miałaby ogniskować wokół tytułowej organizacji przestępczej, którą współtworzą śmiertelnie groźni zamaskowani zabójcy - to właśnie ich można podziwiać na pracach Eddiego Mendozy.

Za Batman: Court of Owls nie ma jednak odpowiadać Rocksteady Studios, które stworzyło główną serię Batman: Arkham, a autorzy prequela Batman: Arkham Origins z Warner Bros. Games Montreal.

najnowsze