News

Remake Red Dead Redemption jeszcze w tym roku? Kosmici bohaterami pierwszego DLC do Red Dead Redemption 2? (aktualizacja)

LM, 23.07.2019 10:22 3

Pora na kolejną porcję plotek związanych z najnowszym hitem Rockstar Games – tym razem na chwilę zapomnijmy o domniemanym pecetowym porcie gry.

AKTUALIZACJA: Użytkownik odpowiedzialny za opisane poniżej doniesienia przyznał, że nie dysponuje żadnymi informacjami związanymi z planami Rockstar Games. Cała akcja została zaaranżowana jedynie jako eksperyment, który miał sprawdzić jak szybko media przytoczą jego pogłoski. 

ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: Plotki związane z pojawieniem się gry Red Dead Redemption II na PC zaczęły pojawiać się jeszcze zanim tytuł oficjalnie zadebiutował na konsolach i chociaż minęło już przeszło pół roku, to żadna z nich nie znalazła potwierdzenia w oficjalnych zapowiedziach. Jak mówią, w każdej plotce jest ziarno prawdy i nawet jeśli pecetowe wydanie RDR 2 wydaje się pewnikiem, to tym razem pojawiło się kilka niepotwierdzonych faktów związanych z już wydanymi odsłonami.

Jeden z użytkowników forum Reddit powołał się na znajomości w odpowiedzialnym za serię studio Rockstar i obwieścił, że twórcy szykują fabularne DLC do modułu singlowego Red Dead Redemption 2. To akurat nie jest żadną tajemnicą, ale forumowicz przekonywał, że te będzie podobne do DLC Undead Nightmare dla pierwszego RDR, z tą różnicą, że miejsce zombie zajmą kosmici.

Co więcej, dowiedzieliśmy się jednocześnie, że Rockstar rzekomo już od dłuższego czasu tworzy remake pierwszego Red Dead Redemption. Nowy build ma być wzbogacony o mechaniki wprowadzone w sequelu-prequelu i linie dialogowe, które poprawią spójność obu opowieści. Całość jest już niemal na finiszu i ma się pojawić na rynku w ostatnim kwartale bieżącego roku albo w pierwszym nadchodzącego. W chwili pisania wiadomości fragment posta ujawniający omówione tu doniesienia został już usunięty, a nam pozostaje jedynie czekać i przekonać się, ile było w nim prawdy.

Red Dead Redemption II dostępne jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze