News

Nowy bohater For Honor nawiązuje do powstania Jormungandra

Maria Wawrzyniak, 23.07.2019 19:50 0

Sezon 3 w grze For Honor tuż za rogiem – twórcy opublikowali dzisiaj nowy zwiastun zapowiadający kolejnego bohatera, który pojawi się w grze. Wygląda ciekawie.

Wprawdzie deweloperzy wciąż nie wspomnieli nawet słowem o kontynuacji For Honor, mimo tego Ubisoft nie zamierza spoczywać na laurach i wczoraj zapowiedział kolejną postać, Huldę. Otrzymaliśmy specjalny zwiastun prezentujący bohaterkę, która wydaje się być interesująca.

Dla ciekawskich: Hulda nawiązuje do powstania Jormungandra, czyli gigantycznego węża z mitologii nordyckiej. Fani God of War na pewno skojarzą, o co chodzi.

https://www.youtube.com/watch?v=zFhktCUm0tg

Nowy sezon rozpoczyna się 1 sierpnia, natomiast pełnoprawną prezentację Huldy dostaniemy już 25 lipca podczas transmisji Warrior’s Den. Najwierniejsi fani For Honor koniecznie powinni ją obejrzeć, ponieważ Ubisoft zamierza pokazać znacznie więcej, aniżeli tylko bohaterkę.

Gracze dowiedzą się również szczegółów na temat nadchodzącej zawartości, która trafi na serwery w kolejnych tygodniach. Będzie to między innymi nowa mapa oraz standardowe poprawki dotyczące balansu. Poza tym firma wypowiedziała się na temat Huldy, przedstawiając ją tymi słowami:

Jormungandr to Wikingowie, którzy są członkami sekty, oddanymi Wielkiemu Wężowi. Dowodzeni przez Huldę lub Gretara, żeńską i męską wersję nowego bohatera, Jormungandr zamierza zniszczyć słabych, nim nadejdzie Rangarok. Wierzą oni bowiem, że tylko najbardziej godni muszą pozostać, aby wziąć udział w Wielkiej Bitwie. Dzierżąc War Hamarr podczas walki, ubijają więc swoich przeciwników za pomocą potężnych ataków.

Jedno się nie zmienia – For Honor będzie krwawe, pełne walki i bitw. Tyle że wzbogacone o kolejną ciekawą historię.

Gra zadebiutowała 14 lutego 2017 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze