News

Creative Assembly zwiastuje nową darmową zawartość do Total War: Warhammer II

LM, 17.07.2019 19:34 2

Szykuje się powrót starych przyjaciół. Na kogo padnie tym razem?

Na oficjalnym profilu Total War: Warhammer II w serwisie Twitter opublikowano zaktualizowaną mapę darmowej zawartości, która w niedługim czasie trafi do gry. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że zanim Creative Assembly na dobre zakończy wsparcie dla popularnej strategii w świecie fantasy od Games Workshop, to otrzymamy jeszcze trzy istotne nowinki. Uaktualniona lista wskazuje na nowego legendarnego lorda, aktualizację dla Starego Świata i powrót „kilku starych przyjaciół”. Co ciekawe w podobnym tonie prezentowała się mapa wsparcia dla pierwszego Total War: Warhammer. W tamtym przypadku starym przyjacielem okazał się dawny czempion Chaosu – Krell. Na kogo padnie tym razem?

Z harmonogramu udostępnionych już darmowych nowinek wynika, że tym razem nowego legendarnego lorda powinna doczekać się frakcja Mrocznych Elfów. Redakcja serwisu PCGamesN spekuluje, że ku uciesze publiki, może nim być Malus Darkblade, ale wszystko wyjaśni się, gdy Creative Assembly wtajemniczy nas w szczegóły kolejnych aktualizacji. Ostatecznie możemy się też spodziewać drobnych poprawek i odświeżenia wizualnego dla wybranych frakcji z pierwszego Warhammera, które możemy ogrywać dzięki kampanii Mortal Empires. Cóż, wygląda na to, że fani uniwersum jeszcze przez jakiś czas nie powinni odstawiać gry na półkę.

Total War: Warhammer zadebiutowało 28 września 2017 roku wyłącznie na PC. Od tego czasu brytyjskie studio zdążyło wypuścić dwie kolejne, historyczne strategie — Total War Saga: Thrones of Britannia oraz Total War: Three Kingdoms.

https://twitter.com/totalwar/status/1151453206242910208

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze