News

Przedsmak dodatku Judgment of Atlantis na nowym zwiastunie Assassin’s Creed Odyssey

LM, 16.07.2019 12:25 0

Ostatni element układanki w historii Atlantydy jeszcze dziś trafi na PC i konsole.

Już dziś na serwerach komputerów osobistych i konsol pojawi się ostatni epizod płatnego rozszerzenia do najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed. Tymczasem odpowiedzialna za rozwój marki firma Ubisoft podzieliła się z nami obszernym zwiastunem finalnej paczki dodatkowej zawartości, która wprowadza nowe wyzwania, obszary do eksploracji, uzbrojenie i szereg nowych, wymagających oponentów. Jeśli wciąż rozważacie zakup Fate of Atlantis, to koniecznie rzućcie okiem na załączony do wiadomości zwiastun.

Fate of Atlantis to drugie, zaraz po Legacy of the First Blade, pełnoprawne rozszerzenie do wydanej w minionym roku gry Assassin’s Creed Odyssey. Wzorem pierwszego pakietu Ubisoft podzielił historię na trzy fabularnie powiązane epizody, aczkolwiek tym razem zawartość czerpie garściami z mitologii greckiej. Tym samym czeka nas starcie z antycznymi herosami i rozmaitymi monstrami, a do naszej dyspozycji zostaje oddane nowe wyposażenie i inspirowane boskimi mocami zdolności specjalne.

Assassin’s Creed Odyssey niedawno otrzymało także darmową aktualizację z trybem kreowania opowieści, który fani sprytnie wykorzystali do podbijania poziomów swoich protagonistów. Ten proceder został jednak szybko zakazany przez deweloperów, o czym informowaliśmy przed kilkoma dniami.

Assassin’s Creed Odyssey dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=259&v=akcmoiJl36M

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze