News

Modyfikacja do Sekiro: Shadows Die Twice zmniejsza poziom trudności

Maria Wawrzyniak, 15.07.2019 19:20 0

Społeczność Sekiro: Shadows Die Twice po raz kolejny udowadnia, że może naprawdę wiele. Najnowsza modyfikacja wprowadza do gry easy mode, znacząco zmniejszając jej poziom trudności.

Jeśli byłeś zainteresowany światem gry Sekiro: Shadows Die Twice i chciałeś na spokojnie sprawdzić, czym się wszyscy tak bardzo ekscytują, ale krótko po rozpoczęciu gry rzuciłeś kontrolerem w ścianę, bo zginąłeś w tej samej misji po raz osiemdziesiąty szósty – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Widzieliśmy wprawdzie już całkiem pokaźną ilość najróżniejszych modyfikacji do wspomnianego tytułu, jednakże ta, której dotyczy ta wiadomość, została zrobiona znacznie porządniej. W rezultacie działa zgoła inaczej i zarazem lepiej – polega bowiem na bardziej tradycyjnym złagodzeniu rozgrywki poprzez takie taktyki jak na przykład zwiększenie szansy wypadnięcia lepszych przedmiotów, zwiększenie siły ataków naszej postaci, wzmocnienie jej obrony czy chociażby brak jakichkolwiek obrażeń spowodowanych upadkiem. To wprawdzie nie jest to samo, co wejście w ustawienia gry i wybranie poziomu “łatwy”, jednak dla tych, którzy wyrywają sobie włosy z głowy, aby przejść kolejnego bossa… Jest to definitywnie jedno z możliwych rozwiązań.

Modyfikację pod tytułem Sekiro The Easy możecie pobrać z serwisu NexusMods spod tego linka.

Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutowało 22 marca 2019 na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze