News

Prezentacja rozgrywki z gry Call of Duty: Modern Warfare

Maria Wawrzyniak, 12.07.2019 17:45 0

Doczekaliśmy się pierwszej prezentacji materiałów z rozgrywki nadchodzącej strzelanki od Infinity Ward.

Na specjalnym pokazie dla dziennikarzy w Krakowie w jednym z oddziałów studia Infinity Ward nie tylko zobaczyliśmy pełnoprawny gameplay z Call of Duty: Modern Warfare, ale również mieliśmy okazję poznać nowy tryb wieloosobowy o nazwie Gunfight. Później odbyła się prezentacja trybu przez partnerów gry na platformie Twitch, a na koniec ujawniono termin odsłony Gunfight – 1 sierpnia. Prezentację jednego ze streamerów możecie obejrzeć tutaj.

Tryb jest przede wszystkim bardzo intensywny, polega na szybkich meczach dwóch na dwóch. Walki składają się z sześciu rund, każda trwa tylko 40 sekund, natomiast dobór broni jest losowy – taką samą otrzymują wszyscy gracze na mapie. Nie ma podziału na klasy, uzbrojenie jest nam z góry narzucone i zmienia się jedynie co dwie rundy. Mapy, które zostały specjalnie zaprojektowane do trybu, są stosunkowo małe. Wiemy na razie o trzech: Pine, czyli opuszczone zabudowania w środku lasu, Stack ze składowiskiem kontenerów oraz King, wnętrze magazynu. Nie mamy możliwości regeneracji zdrowia, leczenia siebie oraz towarzysza.Gunfight jest jedynie częścią rozgrywek sieciowych, które zaoferuje tytuł. Pełna prezentacja odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 19:00.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października 2019 roku na komputerach PC, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl 

najnowsze